אודות

אודות - ד"ר סטפן שאולוב רופא שיניים

אודות – ד”ר סטפן שאולוב רופא שיניים

ד”ר סטפן שאולוב

לחלקנו, טיפולי שיניים יכולים להוות מטרד של ממש. במרפאתנו, חווית הטיפול היא אחת מאבני היסוד החשובים ביותר. סטנדרט גבוה, יחס אדיב, שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ורגישות למטופל- כל אלה הופכים את הטיפולים במרפאה לחוויה בעלת אווירה חיובית ורגועה. על מנת להשיג תוצאות מיטביות-  תוכנית הטיפולים נבנית בהתאם לצורכי המטופל ובטבלת הזמנים הנדרשת לטיפול ,כמו כן ד”ר סטפן  מלווה את המטופלים לכל אורך תקופת הטיפולים.

ד”ר סטפן שאולוב- טיפול שיניים בראש שקט

ד”ר סטפן שאולוב, בעל תעודת (DMD (Doctor Of Dental Medicine , מאוניברסיטת  UMF Cluj שברומניה. המרפאה   מציעה מגוון רחב של טיפולי שיניים- כגון טיפולים משמרים, שיקום חלל הפה וטיפולי רפואת שיניים אסתטית, כאשר הוא מתייצב בקו אחד עם החידושים בעולם הדנטלי.

ד”ר סטפן שאולוב עוסק ברפואת שיניים לגיל הזהב– רפואת השיניים בגיל השלישי דורשת מהרופא המטפל מיומנות, מקצועיות ויותר מהכל- רגישות למטופל. ד”ר סטפן הוא בעל ניסיון בטיפולי שיניים לגיל הזהב. בימים אלו משמש ד”ר סטפן כרופא השיניים של כמה מבתי הדיור המוגן הגדולים והיוקרתיים בארץ, בהם אחראי על בריאות הפה של למעלה  מ -1000 דיירים בגיל הזהב. ד”ר סטפן מסמיך את הצוותים הרפואיים על פי פרוטוקולים המקובלים לטיפול ומעקב בקרב מטופלים בגיל השלישי, בנוסף מרצה ברחבי הארץ בפני אוכלוסיית גיל הזהב.

ד”ר סטפן מדריך בארץ ובעולם בנושא רפואת שיניים מונעת בשיטת – ITOP – individual trained oral prophylaxis

טכנולוגיה ברפואה הדנטלית

בשנים האחרונות, העולם הדנטלית נמצא בנסיקה מתמדת. עם התפתחות הטכנולוגיה הזעירה, פותח מכשור תומך , המשלב טכנולוגיה חדישה והנדסת קצה. במרפאתנו, אנו מאמינים כי שימוש בטכנולוגיה הוא חיוני על מנת להגביר את דיוק הטיפול.

המרפאה ממוקמת ברמת השרון, ומציעה שירות רפואת שיניים בחירום – מענה 24 שעות ביממה.